x

HEYECAN UYANDIRAN TASARIM

Peugeot

Atletik silueti, uzun sportif gövdesi ve baştan çıkarıcı yuvarlak hatlarıyla Yeni Peugeot 208, güçlü bir kişilik sergiliyor. Koltuğunuza oturun ve yeni nesil Peugeot 3D i-Cockpit®’i keşfedin.

YENİ ÖN YÜZ

Peugeot

ASLAN PENÇESİ ARKA STOPLAR

Peugeot

SPORTİF HATCHBACK

Peugeot

PREMIUM MALZEMELER

/image/75/6/peugeot-208-2019-597-fr.667756.jpg

DEĞER KATAN DETAYLAR

Dinamik ve sportif koltuklar, kaliteli malzemeler, çift dikişli dolgular size rahatlık ve huzur verecek. Daha modern bir görünüm için ambiyans aydınlatmasıi 8 farklı renk seçeneği ile otomobilinize kişisel dokunuşlar yapmanıza izin veriyor.

YENİ ENERJİ KAYNAĞINIZ

YENİ NESİL TEKNOLOJİ
Peugeot

Peugeot 3D i-Cockpit®

Koltuğunuza oturun ve yeni nesil Peugeot 3D i-Cockpit® i’i keşfedin. Kompakt direksiyon simidi,  konfigüre edilebilir 3D üç boyutlu dijital gösterge paneli, geniş 10" HD dokunmatik ekrani ve 7 şalter tipi düğmei ile çevik ve sezgisel sürüşü deneyimleyin.

Peugeot

BİRBİRİNDEN EŞSİZ MOTORLAR

İçten yanmalı motorların en güncel nesli Euro 6d Puretech benzinli ve BlueHDi dizel motorlar ile sürüş deneyiminde boyut atlamaya hazır olun. Optimize tüketim seviyeleri sayesinde daha ekonomik olan bu motorlar, Stop & Start sistemiyle donatıldı.

Peugeot

EAT8 TAM OTOMATİK ŞANZIMAN

Direksiyon simidinde vites kulakçıkları ile elektronik kontrollü yeni EAT8* tam otomatik şanzımanın performansını bir kez deneyip bağımlısı olacaksınız. Quickshift teknolojisi sayesinde vites geçişleri artık çok daha hızlı ve akıcı.

AKILLI TEKNOLOJİLER

Peugeot
Yeni Peugeot 208 ile birçok akıllı sürüş destek asistanlarını bir arada bulabilirsiniz.
Showroom Adresimiz